Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Slide
TOP PRODUKTY

ALFEMA - VIDEO PREZENTACE

Představují se vám hydroizolační materiály ALFEMA, Tekutá guma, Tekutá dlažba, Tekutý plast.

„Tekutá hydroizolace Alfema" je hydroizolační systém propracovaných postupů a technických řešení s použitím italských a kanadských materiálů, prověřený mnohaletou praxí a množstvím referencí. Vytváří BEZESPOJOVOU monolitickou hydroizolaci - stříkanou vodotěsnou střešní membránu s jedinečnými vlastnostmi. Základ systému tvoří jednosložkový materiál tekutá guma vyráběný na základě ojedinělých patentovaných technologií.

     Uplatnění nachází při opravách a kompletních sanacích zatékajících plochých a šikmých střech, které jsou tvořené asfaltovými izolačními pásy, modifikovanými asfaltovými pásy, gumovými či PVC fóliemi, trapézovými plechy či sendvičovými panely, ale také při tvorbě nových střech, izolaci balkonů a teras, spodních staveb, bazénů, koupelen... Provádíme jak lokální opravy, tak i celkové rekonstrukce, které navíc můžeme udělat postupně po např. ročních etapách. Technologické řešení Alfema navíc umožňuje provádět opravu střechy, bez nutnosti demontáže stávajících nefunkčních asfaltových pásů či PVC folií, což šetří náklady.

TEKUTÁ DLAŽBA

Tekutá dlažba ALFEMA BL100 pro renovace teras, balkonů, lodžií bez bourání.

VÝHODNÉ SOUPRAVY PRO OPRAVY STŘECH

připravili jsme pro Vás několik výhodných souprav pro opravu střech svépomocí, a nejen střech, díky univerzálnímu použití nalezne Tekutá guma uplatnění v každé domácnosti >více. Tekutá guma KANADA HB500 je jednosložkový materiál vytvářející po aplikaci bezespojovou hydroizolaci (celistvý povrch bez problémových spojů). Má 100% přilnavost, roztažnost až 1800%. Snadno se aplikuje (štětec, váleček, nástřik) - možnost opravy svépomocí (snížení nákladů), je to enviromentálně příznivý materiál s životností až 35-40 let >více.

DALŠÍ INFO

Našimi zákazníky jsou stavební firmy, technické služby, drobný živnostníci, ale i soukromé osoby pro svépomocné hydroizolace. Nabízíme výběr materiálů pro hydroizolace - střech, teras, bazénů. Sami máme s aplikacemi letité zkušenosti a jsme schopni poradit s výběrem materiálu i způsobem aplikace, nejsme jen prodejci bez praktických zkušeností, naše aplikace můžete prohlédnou na stránce www.tekutahydroizolace.cz.

Novinky z našeho blogu

Tekutá guma ALFEMA - nejen hydroizolace
17.03.2019
Tekutá guma ALFEMA - nejen hydroizolace
Tekutá guma ALFEMA má všestranné použití, nejen jako hydroizolace. číst celé
Hydroizolace Tekutý plast ALFEMA - fotoreportáž z aplikace
16.03.2019
Hydroizolace Tekutý plast ALFEMA - fotoreportáž z aplikace
Hydroizolace teras na Národním Fotbalovém Stadionu Bratislava materiálem Tekutý plast ALFEMA. číst celé
Renovace šindelové střechy - jak na to?
07.03.2019
Renovace šindelové střechy - jak na to?
Co ze zatékající střechou z asfaltových šindelů? Renovace pomocí Tekuté gumy ALFEMA je řešení, které vám zajistí klid na dlouhá léta. číst celé
Tekutá dlažba na terase svépomocí
06.03.2019
Tekutá dlažba na terase svépomocí
Komentář k produktu Tekutá dlažba ALFEMA od našeho zákazníka, který si aplikoval sám na terasu. číst celé
Novinky do emailu
           
 
Sledujte nás
      
Copyright 2002 - 2019 © Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.