Sledujte nás na sítích
Spolupráce
máte zájem o prodej hydroizolační tekuté gumy v kamenných prodejnách či jste aplikační firma: info zde.
- Úvod
- TEKUTÝ PLAST FLEX FLOOR "APLIKACE OD -10°C"
- Tekutý plast ALF FLEX Floor 290 ml světle šedá
Tekutý plast ALF FLEX Floor 290 ml světle šedá

- Kompletní specifikace
- Tekutý plast ALF FLEX Floor 290 ml světle šedáSkladem490,00 Kč404,96 Kč bez DPH
VLASTNOSTI
ALF FLEX FLOOR 2. generace je elastický vysoce lepivý nátěrový hydroizolační prostředek založený na modifikovaných polymerech, jednosložkový, vysoce lepivý tmel s rychleschnoucím filmem, vytvrzující za přítomnosti vlhkosti. Díky vysokému obsahu polymerů je možné ho aplikovat na mokré povrchy a/nebo do teplot až -10°C. Po vyschnutí má vysoké elastické vlastnosti a vynikající odolnost vůči UV záření, vlhkosti a atmosférickým látkám.
- jednosložkový materiál, jednoduchá aplikace
- trvale elastický od -40°C do + 100°C
- velmi rychlá polymerizace s rychleschnoucím filmem
- zasychá přítomností vlhkosti - možnost aplikace na mokré povrchy (i za deště) ideální pro rychlé,
nouzové SOS opravy zatékajících střech, nádrží, prostupů ... - použití při nízkých teplotách - možnost aplikace až do -10°C
- vytváří bezespojový povrch s elasticitou až 400%
- poskytuje úplnou vodotěsnost, neztrácí, nemění svoje vlastnosti ani dlouhodobým působením vody,
- jednoduchá údržba , možno přetírat
- neutrální, bez zápachu, po zaschnutí nehořlavý, odolný UV záření
- bezpečný na použití, neobsahuje izokyanáty
POUŽITÍ
ALF FLEX FLOOR 2. generace je určený pro profesionální použití na:
- střechy ploché, střechy šikmé, střešní detaily
- spodní stavby, žlaby, koupelny, sprchové kouty
- bazény, vodní nádrže
- terasy, balkóny atd.
- hydroizolace různých podkladů
- vynikající na utěsnění průniků tvarovek, armatur přes hydroizolaci
- fixování starých polymer - asfaltových membrán
- na ochranu dřeva, betonu, kovu, zinkovaných těles, hliníku, plastu, pvc, oceli atd. s trvale elastickým povlakem odolným vůči povětrnostním vlivům s gumovou konzistencí
- vynikající na spojování a utěsnění kovových podkladů přes lepené bitumenové švy
PŘÍPRAVA POVRCHU
K správnému ošetření a k získaní požadovaných vlastností je potřeba dodržet postup při přípravě povrchu:
- před aplikací ALF FLEX FLOOR 2. generace je nutné důkladné očištění povrchu, je nutné odstranit prach, zeminu, povlak, cementové mléko a další neukotvená tělesa, a to za pomoci mechanických prostředků, kartáčů a škrabek
- je doporučené především vodné umytí plochy nejlépe tlakovou vodou (wap)
- v případě utěsnění základových stěn, nádrží, bazénů, tunelů atd. se doporučuje zaplombovat díry v rozpěrkách, uzávěrech anebo kovových destičkách s použitím ALF K9
- v mimořádně těžkých podmínkách, například při vysoké vlhkosti, nesoudržném povrchu, se může přilnavost zlepšit aplikací vhodného primeru - penetrace
APLIKACE
ALF FLEX FLOOR 2. generace po otevření uzávěru důkladně promíchejte. NEŘEDIT! Nanáší se štětcem, špachtlí, stěrkou nebo hladítkem. Při aplikaci se doporučuje 1 nebo více vrstev, s tím, že další vrstva se může nanést po zaschnutí vrstvy předešlé. Konečná tloušťka ALF FLEX FLOOR 2. generace však nikdy nesmí být menší jako 1 mm, aby bylo dosaženo pevného a účinného ošetření. Čím silnější vrstva finální vyschnuté vrstvy, tím je odolnější. ALF FLEX FLOOR 2. generace se vyznačuje všestranným použitím vzhledem k svému složení, může se nanášet bez zvláštních komplikací na jakýkoli druh podkladu, i když se jedná o nepravidelné a nerovné plochy.
ODOLNOST VŮČI DALŠÍM LÁTKÁM
ALF FLEX FLOOR 2. generace odolává vodě a saponátům na bázi vody. V případě systematického používaní produktů doporučujeme udělat předběžné zkoušky pevnosti a odolnosti.
BEZPEČNOST
Uchovávejte mimo dosahu zdrojů ohně - Zákaz kouření. Používejte v dobře větraných prostorách. Pokud s materiálem nepracujete, nádoby skladujte dobře uzavřené. Zabraňte kontaktu s pokožkou, očima a oděvem. Noste vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle / obličejový štít.
BALENÍ A SKLADOVÁNÍ
ALF FLEX FLOOR 2. generace je distribuován v balení: vědra 20 a 5 kg, kartuše 290ml v barvě šedá. Výrobek skladujte v původním balení při teplotách od +5°C do +25°C po dobu 12 měsíců od data výroby.
SPOTŘEBA
1 kg/m2.
Technický list ke stažení zde.