VŠE O NÁKUPU » Doprava
Doprava zboží
Objednávka od 10.000 Kč                 ZDARMA
Objednávka do 10.000 Kč 129 Kč

 

Způsob dopravy

Vámi objednané zboží z našeho eshopu zasíláme Českou poštou, a to jako "balík do ruky" nebo "balík na poštu". Dali jsem důvěru České poště a vše zatím funguje velice dobře. Zásilky, pokud od nás odejdou dopoledne, jsou doručeny druhý den. Navíc, výhoda poboček - tzn. pokud nejste doma, a většina lidí je dopoledne v práci, zásilku dopravce neodveze zpět do depa, ale zanechá Vám ve schránce "oznámení o nedoručené zásilce" s informací o uložení na Vaší obvyklé poště a vy si ji vyzvednete dle svého času nebo si ji necháte doručit znova v den či čas (odpoledne), kdy budete doma - viz online změna místa a termínu doručení níže. Česká pošta vám dá i avízo o doručování zásilky formou SMS na váš mobilní telefon a jste tak připraveni očekávat doručení nebo zajistit změnu. Řada těchto výhod nás vedla k tomu, zasílat pouze přes Českou poštu. Pro větší objednávky lze dopravu řešit individuálně - zboží přivezeme zákazníkovi na místo.

 

Zásilku Vám doručí Česká pošta na vámi zvolenou adresu, domů nebo do zaměstnání. Výhodou je, že pokud vás rozvoz zásilek nezastihne doma, vaši zásilku Vám uloží na pobočce České pošty a vy si ji vyzvednete dle svého času nebo si necháte doručit znova - viz Opakované doručení níže.

 

Svou zásilku si necháte poslat najednu z poboček České pošty a vyzvednete si ji dle svého času. Využití je např. nechat si zásilku zaslat na pobočku, kolem které mám cestu ze zaměstnání apod.

 

 

Česká pošta - Sledování zásilky

Pokud chcete znát bližší informace o stavu a termínu dodání vaší objednávky, můžete sledovat svoji zásilku. Číslo balíku vám v den odeslání zboží bude doručeno se zprávou o odeslání záilky na váš email. Můžete použít formulář níže nebo přímo stránku České pošty. Do formuláře zadejte podací číslo zásilky ve správném formátu, např. dr1234567890c.

 

 
Změna místa a termínu doručení on-line

Další plus pro Českou poštu je možnost on-line změny místa a termínu doručení: doručit zásilku na jinou adresu, uložit zásilku na jinou poštu, doručit mezi 8. a 16. hodinou, doručit mezi 15. a 19. hodinou, přesunout doručování zásilky na jiný pracovní den, prodloužit dobu, po kterou bude zásilka uložena na poště, znovu doručit zásilku a další možnosti, více na stránce České pošty.

Opakované doručení

Pokud vás dopravce České pošty nezastihl doma, zanechal vám ve vaší poštovní schránce avízo o uložení zásilky na vaší obvyklé poště. Zásilku si tam můžete vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení, tzn. zadáte datum a čas kdy si přejete doručit zásilku znova na vaši adresu. Stačí použít vyplnit on-line formulář České pošty.

Dodací lhůty

Zboží rozesíláme většinou 3x týdně, dle množství práce a nasazených pracovníků na zakázkách mimo firmu.

Jak objednávku zaplatit

Platbu lze provést několika způsoby: klasickým bankovním převodem nebo přes platební bránu GoPay (platba kartou nebo on-line převod) nebo dobírkou.

Dobírka

Cena je 30 Kč (dodatečné náklady dopravce). Zboží uhradíte kurýrovi České pošty při převzetí zásilky v hotovosti.

Převod na účet

Za zboží zaplatíte klasickým převodem na náš účet u FIO banky. Pokyny k převodu dostanete na Váš email, po dokončení objednávky.

On-line platba GoPay

Platit lze také platební kartou on-line nebo on-line převodem z účtu prostřednictvím zabezpečené platební brány GoPay.

Platby tekutá hydroizolace