O NÁS
O nás

Jsme výhradní distributor hydroizolačních materiálů ALFEMA® pro ČR.

- TEKUTÁ GUMA ALFEMA® - Kanada, Itálie

- TEKUTÁ DLAŽBA ALFEMA® - Itálie

- TEKUTÝ PLAST ALFEMA® - Anglie

 

     Vzhledem k dlouholeté praxi s použiváním produktů nabízených v tomto eshopu jsme schopni vám poradit s výběrem jak samotného produktu, tak i s potřebným množství daného materiálu pro vaši aplikace. Všechny produkty nejen prodáváme, ale i sami aplikujeme. Můžeme tedy zákazníkům nabídnout naše zkušenosti a poskytnout jim naše kapacity pro aplikace nebo fundovaně poradit těm, kteří materiál aplikují svépomocí.
     Našimi zákazníky jsou stavební firmy, technické služby, drobný živnostníci, ale i soukromé osoby pro svépomocné hydroizolace. Nabízíme výběr materiálů pro hydroizolace - střech, teras, bazénů. Sami máme s aplikacemi letité zkušenosti a jsme schopni poradit s výběrem materiálu i způsobem aplikace, nejsme jen prodejci bez zkušeností, naše aplikace můžete prohlédnou na stránce www.tekutahydroizolace.cz.

     Hledáme prodejce produktů TEKUTÁ GUMA ALFEMA® v České Republice. Nabízíme spolupráci maloobchodním prodejnám i aplikačním firmám. Pokud máte zájem o aplikace či prodej výrobků TEKUTÁ GUMA ALFEMA®, kontaktujte nás emailem info@tekuta-guma.cz.