HYDROIZOLACE TEKUTÁ GUMA | Hydroizolační materiály ALFEMA
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 10 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Tekutá dlažba na terase svépomocí
06.03.2019

Tekutá dlažba na terase svépomocí

Tento komentář nám napsal v říjnu 2018 na facebook zákazník, který si koupil a aplikoval tekutou dlažbu:

Dobrý den,

minulý týden jsem si objednal 5ks 20kg tekuté dlažby a 6kg adhezního můstku, který se k tomu doporučuje a to na odizolovaní terasy 36m2, kde se před 5ti lety evidentně nepovedlo něco s lepidlem a v podstatě vše vytéká do okapu. Rozhodl jsem se pro tento způsob renovace. Jestli se vše povedlo, ukáže čas, ale zatím se musím svěřit s pozitivy.

     Zboží přišlo v pořádku do 3 dnů od objednání. Sháněl sem, jak všichni ostatní, někoho, kdo by to zvládl, podle mého, lépe než já. Bohužel z 5ti lidí byla jen jedna nabídka a to za neuvěřitelných 14 tis. Kč. Vzhledem k tomu, že mělo být hezky, tak jsem se rozhodl pustit se, podle doporučení zde, do renovace sám. A ono to fakt šlo. I s přípravou, natření terasy adhezním můstkem a samotná aplikace tekute dlažby, zabralo cca 10h čistého času. To vpravdě není mnoho. Samozřejmě profíci najdou jisté nedostatky, ale já jsem s výsledkem spokojený. Takže doufám, že vše bude v pořádku až se začne terasa využívat a opět nastanou teplotní výkyvy, a že byl tedy popis pravdivý.

     Dovolím si jen malé upozornění pro další restaurátory: nanášení štětcem je o dost hrubší než následná aplikace hladítkem. Proto dělejte štětcem jen nejnutnější, ať pak nemusíte dělat druhou vrstvu. A druhá rada, guma dost rychle schne. Není úplně dobré dělat přestávky, jinak vznikne, jako mne, takový viditelný přechod. Ale nevadí. Jsem spokojený. Tak držím palce.

Další jeho komentář z března 2019:

Aplikace opravdu není těžká právě tak, jak píšou, jinak pěkné a drží. Jo a ještě nedoporučuji pauzu na oběd. Dlažba schne opravdu rychle a je lepší navazovat na mokrou, nejsou přechody tak vidět. Ale nic hrozného.

 


Terasa Tekutá dlažba ALF BL100 šedá

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Novinky do emailu
           
 
Sledujte nás
      
Copyright 2002 - 2022 © Všechna práva vyhrazena.